Značka PÁR, která před půl rokem představila svou první kolekci originálních sneakers, nyní uvádí vlastní řadu parfémů Eau de PÁR. První dvě vůně – Negroni a Kodama – jsou unisex a jsou namíchané v koncentraci eau de parfum. Výchozí inspirací pro obě vůně byla představa konkrétního momentu nebo zážitku na určitém místě.
Negroni se zemitými a hořko-sladkými tóny vetyveru a pomeranče má vyjadřovat energii večera v pulzujícím velkoměstě, lidská setkání, ale i západ slunce kdesi na útesu. Kodama s tajemnou kombinací muskové vůně, oudu a soli nás zase přenáší do svěžího rána ve starodávném lese ve vzdálené ostrovní zemi.
Autorské flakony v podobě bytelných objektů z ručně foukaného skla byly navrženy tak, aby samy o sobě měly své výrazné místo v interiéru. Každý kus je skutečný originál, protože konkrétní vyfouklý vnitřní objem nádobky určuje nejen množství samotné parfémované vody, ale i její výsledný barevný odstín. Flakony je navíc možné využít i po vypotřebování parfému, neboť PÁR nabízí službu refill.
1/12/2021 – 17/12/2021
Texty: Jan Kloss, Darina Zavadilová 
Fotografie: Radek Úlehla 
Styling: Radek Úlehla, Jan Kloss   
Návrh instalace: Jan Kloss, Matěj Činčera 
Výroba instalace: Studio Činčera 

You may also like

Back to Top